Breloki reklamowe i otwieracze

Breloki i otwieracze
Breloki reklamowe spełniają szereg praktycznych funkcji – pomagają odnaleźć potrzebne przedmioty w torbie czy plecaku, odróżnić je od innych podobnych elementów, mogą też służyć jako otwieracze lub są przydatne przy odczepianiu wózków w supermarkecie. Jeśli chodzi o wartości marketingowe, ich ogromną zaletą jest to, że raz przyczepiony przez klienta do dowolnego miejsca pozostanie tam przez długi czas, dzięki czemu świadomość marki znacząco wzrośnie. Jest to zatem doskonałe i wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć budować wizerunek swojej firmy oraz nawiązać pozytywną relację z klientami.

Nasze breloki reklamowe odznaczają się wyjątkowo dużą trwałością – wykonane są ze wzmocnionego plastiku oraz stalowej zaczepki, którą można w łatwy sposób regulować. Dzięki wysokiej użyteczności z pewnością wzbudzą sympatię u Twoich potencjalnych odbiorców, a umieszczone na nich logo firmy ma szansę pozostać w ich pamięci na długi czas.

Jakie techniki druku wykorzystujemy?

Do nanoszenia nadruku używamy kilku rodzajów druku, w zależności do tego, z jakim przedmiotem mamy do czynienia oraz jaka jest jego trwałość. Na brelokach metalowych doskonale sprawdza się grawer laserowy, natomiast na plastikowych (np. model colombo/boss) – druk cyfrowy. Tampondruk daje świetne efekty, gdy mamy do czynienia z brelokiem do wózka, a wzór na breloku typu coin najlepiej wygląda naniesiony metodą nadruku UV.

Tampondruk to technika, w której wykorzystuje się tak zwany tampon, czyli miękki stempel. Za pomocą tego przyboru farba drukarska zostaje nałożona na przedmiot. Dzięki użyciu stempla możliwe jest naniesienie pożądanego wzoru na przedmioty nawet o nierównych powierzchniach, takie jakie długopisy czy właśnie breloki reklamowe. Co więcej, jeśli farba została odpowiednio dobrana, otrzymany nadruk jest niezwykle trwały a sam wzór, nawet bardzo drobny, jest zaskakująco czytelny.

Druk cyfrowy charakteryzuje się wysoką jakością(zbliżona do druku offsetowego) przy jednoczesnym niewielkim koszcie produkcji. Technikę tę można z powodzeniem wykorzystywać w przypadku druku na przedmiotach o różnych powierzchniach. Jej niewątpliwą zaletą jest szybkość wykonania nadruku, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zamówione przez Ciebie breloki reklamowe będą gotowe na czas.Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę