OŚWIADCZENIE

 

 

Firma SpiroPrint Edyta Zalewska, Adam Burzyński, sp.j. z siedzibą przy ul. Słowackiego 4j 68-200 Żary zarejestrowana pod numerami : NIP 9241900827, REGON 081006270, KRS 0000404991 oświadcza, że nie ma nic wspólnego z firma SpiroPen, rzekomo zarejestrowaną w Żarach przez VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze. Firma SpiroPrint Edyta Zalewska, Adam Burzyński sp. j. nigdy nie zlecała prac chałupniczych, polegających na składaniu długopisów lub innych gadżetów reklamowych.

Oferta prac chałupniczych proponowana przez firmę SpiroPen jest próbą oszustwa. Wspomniana firma korzysta z danych rejestracyjnych (nr KRS) naszej spółki, by udawać wiarygodną i tym samym zwabia osoby szukające pracy. Proponowane przez firmę SpiroPen tzw. pakiety startowe nigdy nie docierają do klientów, a wpłaty dokonywane przez klientów wpływaja na konto oszustów.

Jednocześnie informujemy, że Pani Julia Balcerzak, która podpisuje się pod adresem e-mail spiropenpoland@gmail.com nie jest i nigdy nie była pracownikiem naszej firmy.

Każdego zainteresowanego pracami chałupniczymi, inaczej manualnymi przestrzegamy przed firmą SpiroPen. Sprawę zgłosiliśmy do Komendy Powiatowej Policji w Żarach 05-12-2015 r. Postępowanie jest w toku. Na bieżąco wszystkich zainteresowanych będziemy informowali o postępach w śledztwie.

Jeżeli zostali Państwo oszukani przez firmę SpiroPen gorąco zachęcamy do składania zgłoszeń na komendę policji właściwą dla Państwa miejsca zamieszkania.

 

Z poważaniem

Edyta Zalewska i Adam Burzyński

właściciele firmy SpiroPrint. sp.j.
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę