Prezenty z nadrukiem

Prezenty są jedną z milszych niespodzianek. Oczywiście, czasami wprowadzają nas w zakłopotanie. Zazwyczaj jednak podarunek odbieramy pozytywnie, dziękujemy i szukamy pretekstu, żeby się odwdzięczyć. Najistotniejsze jest jednak to, że każdy prezent zostaje zakodowany w naszej pamięci.

Codziennie jesteśmy klientami sklepu, banku oraz przeróżnych firm i instytucji. Otrzymując miłą niespodziankę przy zakupach korzystniej postrzegamy sprzedawcę, a więc chętniej i częściej do niego wracamy.

Zastanówmy się, jak utrzymać klientów i jak zdobyć nowych, którzy bez obaw będą chcieli podjąć z nami współpracę.

Aby osiągnąć ten cel musimy zainteresować klientów naszą aktualną ofertą. W jaki sposób? Zainwestujmy w reklamę. Warto bowiem skorzystać z nowych form marketingu, a mianowicie gadżetów reklamowych. Ich bogactwo i różnorodność jest praktycznie nieograniczona. Agencje reklamowe prześcigają się w pomysłach wykorzystujących magiczną wręcz moc tak modnych ostatnio giftów. Tutaj jednak pojawia się pytanie: jaki upominek wybrać? Tani czy ekskluzywny? Dla każdego czy dla wszystkich? Możliwości jest wiele, wszystko zależy od naszej inwencji oraz grupy docelowej, czyli naszych klientów. W ofercie znaleźć możemy między innymi: długopisy, zapalniczki, pendrivy, kubki termiczne lub kubki szronione.

Sprawdzonym pomysłem, przeznaczonym dla szerszej gamy naszych klientów, jest wrzucanie długopisów do reklamówki z zakupami. To miły ale niezobowiązujący gest świadczący o naszym profesjonalnym podejściu do klienta. Kluczowym kontrahentom warto jednak podarować coś ekskluzywnego, na przykład aluminiowe pendrivy z firmowym nadrukiem. Elegancko zapakowane na pewno będą powodem nie jednej pogawędki, a może nawet pomogą zdobyć nowego klienta?

Najistotniejszym elementem takiego prezentu jest jednak zamieszczony na nim nadruk z logo firmy, adresem, numerem telefonu, a nawet informacją o aktualnej promocji. Koszt takiego upominku to zaledwie kilka groszy. Natomiast efektem jest utrwalenie świadomości marki naszego przedsiębiorstwa.

Nasza firma doskonale zna rynek reklamowy. Potrafimy dostosować ofertę do sytuacji i aktualnych potrzeb . Na gorące dni proponujemy klientom eleganckie szronione kubki, na których można umieścić dowolny nadruk. Natomiast na okres chłodniejszy oferujemy kubki termiczne. Z zapalniczek z nadrukowanym adresem naszego przedsiębiorstwa ucieszą się palący klienci.

Magiczna moc prezentów przyciąga klientów a na wymierne efekty związane z ofiarowywaniem gadżetów reklamowych nie musimy długo czekać. Lepiej jest przecież podejmować współpracę z firmą, w której, poza profesjonalną obsługą, klienci mogą liczyć na miły upominek. A zatem kontrahenci, którzy otrzymają długopisy czy kubki z firmowym nadrukiem już przy najbliższej potrzebie zakupu zwrócą się właśnie do nas.

Oczywiście musimy pamiętać, że reklama nie jest jedynym kluczem do sukcesu, to też atrakcyjne ceny, miła i profesjonalna obsługa i przede wszystkim wysoka jakość towarów lub świadczonych usług.
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę