TanieGadzetyPL Youtube

Popularny, prosty i użyteczny...

Ołówki, jakie znamy dziś towarzyszą ludziom od kilkuset lat. Aż dziw bierze, jaką popularność zyskało to proste narzędzie – ot zwykły kawałek drewna z grafitem w środku. Używa się go wszędzie – w biurach, szkołach, na stołach kreślarskich itp. Warto, więc wykorzystać to w strategii marketingowej firmy rozdając naszym klientom ołówki z nadrukiem nazwy czy logiem marki, którą chcemy promować.

Czasami niektórym przedsiębiorcom prowadzącym małe firmy wydaje się, że na gadżety reklamowe stać tylko gigantów na rynku. I dlatego rezygnują z tej jakże skutecznej formy marketingu. Jednak wystarczy zerknąć na kilka cenników wspomnianych gadżetów by przekonać się, że zróżnicowanie przedmiotów, na których wykonywane są nadruki reklamowe jak również ich cen jest bardzo duże. Sprawia to, że niemal każdego stać na taką inwestycję, która na pewno się zwróci. Jeśli nie mamy dużo środków na ten cel warto zamówić coś niedrogiego jak na przykład ołówki z nadrukiem. Przydadzą się każdemu i właśnie ta przydatność gwarantuje, że nasi klienci będą często przypominali sobie, od kogo ten praktyczny prezent dostali. Notując coś w terminarzu czy kreśląc jakiś schemat mimowolnie będą patrzyli od czasu do czasu na nadruk, który znajduje się na ołówku.

Ponadto dodatkowo cechy ołówka z nadrukiem mogą wywoływać pozytywne skojarzenia. Smukłość, prostota, stonowana kolorystyka może wskazywać na profesjonalizm firmy. Dobra jakość drewna i niełamliwość może kierować myśli użytkownika na solidność i pewność przedmiotu a co za tym idzie – tego, który wybrał ową rzecz, jako nośnik reklamy. Ważne jest by dobrze dobrać kolorystykę zarówno samego ołówka jak i nadruku. Chodzi przede wszystkim o widoczność tego drugiego elementu, ale też by barwa czy wzór ołówka nie przyciągały wzroku bardziej niż logo naszej firmy. Wystarczy więc pamiętać o prostej zasadzie – gadżet to tło i nośnik reklamy nie on jest więc najważniejszy. Nadruk zaś musi sprawić by klient wystarczająco mocno kojarzył prezent, który otrzymał z tym, od którego go dostał.
Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

Masz pytanie?
Oddzwonimy do Ciebie

Nowe produkty

Długopis w etui Laser
Długopis w etui Laser

Opis produktu wkrótce.

208,73 zł
Komplet Piśmienniczy Coral
Komplet Piśmienniczy Coral

Opis produktu wkrótce.

188,93 zł
Komplet Piśmienniczy Figo
Komplet Piśmienniczy Figo

Opis produktu wkrótce.

185,36 zł
Komplet Piśmienniczy Olimp
Komplet Piśmienniczy Olimp

Opis produktu wkrótce.

237,70 zł
Opaska Eventowa
Opaska Eventowa

Opis produktu wkrótce.

87,33 zł